Kimse kalmamis forumda

Bu bölümde, platformla ilgili önerilerinizi ve eleştirilerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Re: Kimse kalmamis forumda

Mesaj gönderen Engse Hohol » 16 Tem 2015, 13:31

Bunca yoğunluğuma rağmen ben bile her hafta sonu iznimde ilkin buraya bakıyorum ama benim gibi ilkin buraya bakan ikinci bi kişi olduğunu sanmıyorum, öyle görünüyor çünkü. ateistplatform benim için özeldir. gelen giden olmasa da varlığını sürdürmeli bence.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kullanıcı avatarı
eyesoftheleopard
Admin

Mesaj gönderen eyesoftheleopard » 22 Mar 2016, 11:02

İş yoğunluğundan dolayı pek aktif olamıyoruz bu doğrudur

Ancak bir şekilde buradayız ve fikirlerimizden asla taviz vermiş değiliz

Fırsatım oldukca daha sık olacağım artık burada

ateist
Admin

Mesaj gönderen ateist » 10 Nis 2016, 14:31

Merhaba sevgili arkadaşlar!
Çoğunuzun bildiği gibi ateistplatformu kurma sebebimiz sadece dinlere karşı olmamız değil, bu konuda birinci olan ateistforumdaki Atatürk karşıtlığına olan tavrımızında göstergesiydi.
Kısa zamanda Türkiye de bu konuda ikinci büyük forum olmuş ve milyonu geçen ziyaretçi ve on binlerce üye saysıyla inanılmaz başarı göstermiştik. Yıllarca emek verdikten ve hatta hergün saatlerce buraya yoğunlaştıktan sonra birden bire IPBFREE nin kapanmasıyla oluşan bir şokla ve bir de üstüne facebook un açılıp dünyayı etkisi altına almasıyla hevesimiz kalmamış ve bırakmıştık. Tabi hayatımızda ki değişiklikler ve zaman meselesi de eklenince o güzel hava ve arkadaşlıklar kaybolmuştu.
Herşeye rağmen genç arkadaşlarımız bayrağı devralıp, sıfırdan başlayıp ve inanılmaz emek vererek vazgeçmemeleri takdire şayan. Onlara minnettarım.
Tabi facebook sadece bu foruma değil, dünya genelinde bütün forumlara zarar verdi, bu bir gerçek.
Yine de arada bir katılıp paylaşımda bulunmaya devam edeceğim.
Umarım yeniden biraz olsun bir hareket olur.
Bütün dostlara ve emeği geçenlere kucak dolusu sevgiler
Esenlikler Dilerim
Öz ateist :D

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye

Mesaj gönderen Engse Hohol » 24 Nis 2016, 13:53

facebook tartışma gruplarında yazı iletileri anlık olduğu için forumlardaki yazıların yerini tutmuyorlar. ben ve birçok kimse bir yazı paylaştığımızda, fotoğraf-resim ekleyerek o yazıyı paylaşıyoruz ki fotoğrafa tıklayarak açılan sayfa linkini alabilelim ve ulaşmak istediğimizde o yazıya sonradan ulaşabilelim. ben facebook'ta yazar sayfası açarak bu sayede facebook'u bedavadan albüm deposu olarak kullanmaya başladım. imza ve konu iletilerimde kullandığım fotoğraflar ya g+ dan veya facebook dan dır.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Murad
Üye

Mesaj gönderen Murad » 24 Nis 2016, 22:06

yillarin ateistplatformu bu durume dusmemeliydi.uzgun bir bicimde izliyorum olaylari :(
buarada neden facebook da aktiv paylasimlar yapilmiyor?

ne olursa olsun sirf continuum un tartismalardaki bilgili cevaplarini bile bazen tekrar tekrar okuyorum.bu forum bana cok sey ogretti.....
ASLINDA HERKES ATEISTTIR.CUNKU TANRI YOKTUR

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 26 Nis 2016, 23:07

Murad yazdı:buarada neden facebook da aktiv paylasimlar yapilmiyor?
Şuan Facebook da paylaşım yapan sadece ben varım, gün içerisinde sayfa ile ilgilenecek fazla zamanım olmadığı için, dolayısıyla yazılan yorumları kontrol etme, zamanında müdahale etme veya cevap verme içinde zaman bulamayacağımdan, dincilerin aşırı tepkisini çekecek ve saldırıya/şikayete maruz kalabilecek paylaşımlardan uzak duruyorum. Diğer yönetici arkadaşlardan da zamanı olup facebook ile ilgilenebilecek olan kimse yok gibi, şimdilik bu şekilde devam ediyoruz o sebeple. :|

XerXes
Üye

Mesaj gönderen XerXes » 31 May 2016, 18:16

Nerde bu millet? :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Tumagü
Üye

Mesaj gönderen Tumagü » 02 Haz 2016, 13:50

Bu foruma ne zaman baksam 8 üye çevrimiçi görüyorum.
Gözlemlediğim kadarıyla felsefik forum türleri için bu sayı ortalama bir değerdir.
Resim
What makes islam so different?

ateist
Admin

Mesaj gönderen ateist » 03 Kas 2016, 12:15

Facebook çıkmadan önce bu sayı yüzlerce oluyordu. Maalesef artık forumlar popüler değil.

Murad
Üye

Mesaj gönderen Murad » 12 Haz 2018, 01:20

Hey gidi gunler.. 😓
ASLINDA HERKES ATEISTTIR.CUNKU TANRI YOKTUR