Sorgu Dergisi PDF Linkleri

ates
Yeni Üye
Felsefe: Ateizm

Re: Sorgu Dergisi PDF Linkleri

Mesaj gönderen ates » 14 Şub 2012, 17:55

ooo dergimizin olmasi cok iyi ama nasil sahip olacaz ve nasil uye olacaz bilgi lutfennn .

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 14 Şub 2012, 18:57

Sorgu Dergisi, elektronik ortamda hazırlanmış ve yayınlanmıştır, fiziki oalrak basılmış herhangi bir yayınımız yoktur. Bilgisayarınızda Adobe Reader yazılımı ile PDF dosyalarını açıp, okuyabilirsiniz. Program sisteminizde kurulu değil ise aşağıda ki linkten indirip, kurabilirsiniz.

http://get.adobe.com/reader/

Not: Programın yanında ücretsiz bir antivirüs yazılımıda eklemişler, ama ek yazılımı istemiyorsanız, programı indirmeden önce, "Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional (0.98 MB)" seçeneğinin işaretini kaldırın.

ates
Yeni Üye

Mesaj gönderen ates » 15 Şub 2012, 17:37

tesekkrler

Kullanıcı avatarı
Hezekiel512
Üyeliği Sonlandırılmış
Felsefe: Diğer

Mesaj gönderen Hezekiel512 » 29 Şub 2012, 23:29

Işte bu. Dinler ancak ehil kişiler tarafından sorgulanırsa Allah C.C hazretlerinin varlığı kanıtlanabilir. Bana göre hep vardır bunu hissetmişimdir ama bunu kanıtlayamam tek dostumu kanıtlayamam. O zaman sorgu yoluna destek veririm çünkü neye inandığını BİLMEDEN nereye kadar? sen kendini hidayete erdi zannedip 5 VAKİT namaz kılarken eğer kendin için bunu yapar, ben GİZLİ sırdım bilinmek için dünyayı yarattım DİYEN Allah C.C hazretlerini ve gönderdiklerini kanıtlayamasanda en azından o yola girmezsen kusura bakma cehennemin zımında önce sen yanarsın ey müslüman! onun için bu GİZLİ sır için sorgu sorgu araştırma araştırma diyoruz.
MIDVAR ŞEKER TİRHAK (YALAN SÖZDEN UZAK DURACAKSIN)

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 01 Mar 2012, 09:46

Hezekiel512 yazdı:Işte bu. Dinler ancak ehil kişiler tarafından sorgulanırsa Allah C.C hazretlerinin varlığı kanıtlanabilir. Bana göre hep vardır bunu hissetmişimdir ama bunu kanıtlayamam tek dostumu kanıtlayamam.
1. Şimdi bu iki cümlede sen bir çelişki göremiyor musun? Her sorgulanırsa kanıtlanabilir diyorsun ama kanıtlayamayacağını itiraf ediyorsun.
2. Doğrudan gözlem olmadan HİÇBİRŞEY kanıtlanamaz, sadece olduğu iddiası çürütülebilir. Bir şeyin olmadığı da kanıtlanamaz, zira olası her yerin aranması gerekir. Ama her yerde olduğu iddia edilen/inanılan tanrının varlığına dair TEK BİR DELİL bile yoktur ve olma durumunun uzantısı olarak iddia edilen her şey gözlemlediğimiz gerçeklerle taban tabana ÇELİŞİR.
O zaman sorgu yoluna destek veririm çünkü neye inandığını BİLMEDEN nereye kadar?
Destek verirsin tabii, nasılsa kanıtlanamayacağını itiraf etmişsin.
sen kendini hidayete erdi zannedip 5 VAKİT namaz kılarken eğer kendin için bunu yapar, ben GİZLİ sırdım bilinmek için dünyayı yarattım DİYEN Allah C.C hazretlerini ve gönderdiklerini kanıtlayamasanda en azından o yola girmezsen kusura bakma cehennemin zımında önce sen yanarsın ey müslüman! onun için bu GİZLİ sır için sorgu sorgu araştırma araştırma diyoruz.
Bu cümlede de hiç çelişki görmediğine eminim, GİZLİ ise bilinemez demektir, kimsenin haberi bile olamaz. Bir gizli ajanın kendisini gizli aşan olarak tanıtması kada OKSİMORON bir ifade. Nerde kaldı gizliliği?

Kuran'ın el ilahın yazdığını NEREDEN biliyorsun? Yıldız Savaşları kitabının altına da aynı şeyi yazabiliriz, aradaki fark ne?
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

Kullanıcı avatarı
Hezekiel512
Üyeliği Sonlandırılmış

Mesaj gönderen Hezekiel512 » 01 Mar 2012, 17:36

Ben kralması muhatap alıyorum beyefendi? sizi çok rahatsız ETTİM haliyle. Her forumda olur olmaz cevap verdiğinize göre:-). bırakın bu ucuz oyunlarıda kendi açtığınız forumlarda beni köşeye sıkıştırın:-)

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 01 Mar 2012, 17:52

Hezekiel512 yazdı:Ben kralması muhatap alıyorum beyefendi? sizi çok rahatsız ETTİM haliyle. Her forumda olur olmaz cevap verdiğinize göre:-). bırakın bu ucuz oyunlarıda kendi açtığınız forumlarda beni köşeye sıkıştırın:-)
Her fırsatta saçmalayan insanlar sinirime dokunur. Benim gibiler bu forumun bağışıklık sistemini oluştur, virüsleri eler. Kralmas bundan rahatsız oluyorsa belli eder. Oysa en son mesajında seni bir güzel muhatap almış, anlayana!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

Kullanıcı avatarı
Hezekiel512
Üyeliği Sonlandırılmış

Mesaj gönderen Hezekiel512 » 01 Mar 2012, 18:13

Tamam sayın kralmas gibi bir ateiste mağlup olmayı tercih EDİYORUM. sizi sinirlerle başbaşa bırakıyorum. e benimde bir seviyem var diyor ve size bu güzel formda başarılı bir mesaj trafiği armağan ediyorum. hadi bilim dünyasına burda iş yok:-)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir