Sinek Kanadı ve Şifası

Forumda gereksiz, ikinci kere açılmış, içeriksiz, lüzumsuz bulunan konuların taşınacağı yer.
dural
Üyeliği Sonlandırılmış
Felsefe: Teizm

Re: Sinek Kanadı ve Şifası

Mesaj gönderen dural » 28 Nis 2014, 20:08

ulan MENDEBUR!..
senin gibi laftan anlamayana başka ne yapılır!..
bana laf ebeliği diyorsun da senin yaptığın nedir?..salya sümük hakaret, küfür!...
Kur’andan iki terim:
1-dünya (Türkçede dünya), İng: word
2-arz (Türkçede yeryüzü), İng: earth.
Ateistler “kur ana göre dünyanın düz olduğunu” iddia ediyorlar. Oysa ki kur ana göre düz olan (olduğu iddia edilebilecek olan) nesne dünya değil, yeryüzüdür.

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Felsefe: Ateizm

Re: Sinek Kanadı ve Şifası

Mesaj gönderen Q_continuum » 29 Nis 2014, 04:30

dural yazdı:ulan MENDEBUR!..
senin gibi laftan anlamayana başka ne yapılır!..
bana laf ebeliği diyorsun da senin yaptığın nedir?..salya sümük hakaret, küfür!...
Yani ben laftan anlamadığım için mi ŞİZOFREN davranıyorsun? Şizofrenliğinin sebebi inançların! O zihin virüsü inancının amacı zaten bu! Senin gibi şizofren köleler üretmek! Güdülmesi çok daha kolay. İnsanlara aldatıldıklarını ikna etmektense kandırmak çok daha kolaydır. Senin gibilere kuranı dayarlar ve sömürürler. Bak, makaracı bakan ne yapıyormuş, google'tan iki ayet sallayıp senin gibi mümünlerin oylarını cebinde tutuyormuş. Sana hayatta başarılar!!! İyi sömürülmeler!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].