EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Forumda gereksiz, ikinci kere açılmış, içeriksiz, lüzumsuz bulunan konuların taşınacağı yer.
misafir
Üye
Felsefe: İslam

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 13 Şub 2014, 12:26

he he öle :lol: hatırı sayılır ünüversite :lol: seni bilim adamı kılıklı :lol:
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Felsefe: Ateizm

Mesaj gönderen Q_continuum » 17 Şub 2014, 11:00

misafir yazdı:he he öle :lol: hatırı sayılır ünüversite :lol: seni bilim adamı kılıklı :lol:
Senin gibi rezil bir şarlatan olmaktan iyidir. Burada kimse kimseye gerçek hayatta ne olduğunu kimliğini ifşa etmeden kanıtlayamaz, ancak yazdıklarından herkesin bilgisi apaçık ortada. Senin zırvalarından ya kör cahil birisi olduğun anlaşılıyor, ya da şerefsiz bir cemaat trolü olduğun!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

Kullanıcı avatarı
Yek
Üye

Mesaj gönderen Yek » 03 Mar 2014, 05:26

Tek şey soracağım misafir arkadaş: Buraya yapıştırdığın ve-gücenme ama-içeriğine dair aman aman bir fikrinin olduğunu da sanmadığım bu ''şeylerin'' tamamen şahsi(yani sadece sahibini bağlayan) birer iddiadan öte her hangi bir ''değer'' taşımadığı, bunların sahiplerinin bir tekinin dahi evrim konusunda otorite olarak kabul edilmediği, bu iddiların bilimin evrimsel çalışmalarının henüz arkaik(bugüne nazaran) dönemine ait olduğu, bugün bakıldığında komik addedebileceğimiz derecede bilim dışı olduklarını rahatlıkla görebileceğimiz pek çok iddianın da Q'nun da belirttiği üzere bilim insanları tarafından bir zamanlar dillendirildiği ve kafalarınıza birer mıh gibi çakılmış kabulün aksine bilimin tek derdinin, dini değil; kendisini çürütmek olduğu yani bilim ilerledikçe, bilimsel bulguların ışığında, olaylara/olgulara bakışın da değiştiği/dönüştüğü gerçeğini bir kenara bıraktım da... İslam'ı, söz gelimi Turan Dursun kadar iyi biliyor musun?
Onun ''itiraflarına'' yönelik fikirlerin neler?

Selametle...
El Late vel Uzza ve Menates Salisete Luhra,
Tilke Kavanikül ıla,
Ve innekel şefaate hünnel Turna.
OWNED! xD

Kuşkusuz o Kur'an, değerli bir elçinin sözüdür. (Tekvir-19)

Ego vos benedictio in nomine Satanus.
Dominus Inferus vobiscum. Et cum tuo...
Amen.

forsa

Mesaj gönderen forsa » 10 Şub 2015, 14:43

Q_continuum yazdı:
misafir yazdı:ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
Senin gibi ezik sürüngen kölelerin hak ettiği sürekli horlanmaktır. Beyinsiz olduğun için değil, HER BEYİNSİZİN okuyup öğrenebileceği en basit bilimsel kaideleri, mantığı ve empirik bilgiyi yok saydığın için, daha da kötüsü öğrenmeyi reddettiğin için!!!!!
Bu iş senin demenle olmadığı gibi, kimsenin demesiyle OLMUYOR! Ortada DNA ve yığınla fosil delilleri mevcut. Senin gibi moronlara 5 dakikada bilim öğretilemez. Bir bok biliyormuş gibi ortaya çıkıp aynı şeyi tekrarlamaktan başka yaptığınız yok. O sürüngen beynine söylenen HİÇBİRŞEY giremiyor. O kadar cahilsin ki, vücudunun bütün otonomik işlevlerini sürüngen beyninin yönettiğinden habersizsin. Yazdıklarının zeka seviyesine bakılırsa beyninde daha üst işlev merkezi pek olmadığı aşikar, zira yazdığın herşey dışkılama kalitesinde.

okul bitirmek değil, kitap bitirmek insanı adam eder!...
tabii burada kastettiğim kitap, ders kitapları dışındaki kitaplardır
sen o kadar okul bitirdğine göre hiç kitap bitirememişsin demektir!...insan hem okul kitaplarına, hem fikir kitaplarına zaman ayıramaz. zaten üslubun da bunu gösteriyor...

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 10 Şub 2015, 17:25

forsa yazdı:
Q_continuum yazdı:
misafir yazdı:ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
Senin gibi ezik sürüngen kölelerin hak ettiği sürekli horlanmaktır. Beyinsiz olduğun için değil, HER BEYİNSİZİN okuyup öğrenebileceği en basit bilimsel kaideleri, mantığı ve empirik bilgiyi yok saydığın için, daha da kötüsü öğrenmeyi reddettiğin için!!!!!
Bu iş senin demenle olmadığı gibi, kimsenin demesiyle OLMUYOR! Ortada DNA ve yığınla fosil delilleri mevcut. Senin gibi moronlara 5 dakikada bilim öğretilemez. Bir bok biliyormuş gibi ortaya çıkıp aynı şeyi tekrarlamaktan başka yaptığınız yok. O sürüngen beynine söylenen HİÇBİRŞEY giremiyor. O kadar cahilsin ki, vücudunun bütün otonomik işlevlerini sürüngen beyninin yönettiğinden habersizsin. Yazdıklarının zeka seviyesine bakılırsa beyninde daha üst işlev merkezi pek olmadığı aşikar, zira yazdığın herşey dışkılama kalitesinde.

okul bitirmek değil, kitap bitirmek insanı adam eder!...
tabii burada kastettiğim kitap, ders kitapları dışındaki kitaplardır
sen o kadar okul bitirdğine göre hiç kitap bitirememişsin demektir!...insan hem okul kitaplarına, hem fikir kitaplarına zaman ayıramaz. zaten üslubun da bunu gösteriyor...
Cehaletinin ezikliğiyle ağlayan bir mümin daha!
Senin kitaptan anladığın fantezi din kitapları olduğu anlaşılıyor.
Sen hiç merak etme, ana dilim gibi bildiğim 3 dilde senin bitiremediğin kadar kitap bitirmişimdir!
Her ezik zatın fakir avuntusu "okumakla adam olunmaz" edebiyatını geçelim, somut bilgiyle benim bilgimi alt edemiyorsan söyleyecek sözün olamaz! Bilim kimseye hoş görünme yarışı değildir!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

forsa

Mesaj gönderen forsa » 16 Şub 2015, 12:16

üç ayrı dilde kitap bitirdin, ha'la' cahilsin ha!...
eh yapacak bir şey yok!... üç dilde daha kitap okuman lazım!..

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 17 Şub 2015, 18:44

forsa yazdı:üç ayrı dilde kitap bitirdin, ha'la' cahilsin ha!...
Sabrımı taşırmadan evrim kuramına bilimsel bir çürütmede bulunabiliyorsan BUYUR, yoksa senin gibi kör cahil ezik imamlara harcayacak vaktim yok!

forsa

Mesaj gönderen forsa » 27 Şub 2015, 11:23

Q_continuum yazdı:
Sabrımı taşırmadan evrim kuramına bilimsel bir çürütmede bulunabiliyorsan BUYUR, yoksa senin gibi kör cahil ezik imamlara harcayacak vaktim yok!
buyur:
http://www.mynet.com/.../evrim-teorisin ... -yillik-11...

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 28 Şub 2015, 07:42

forsa yazdı:
Q_continuum yazdı:
buyur:
http://www.mynet.com/.../evrim-teorisin ... -yillik-11...
Olmayan bir sayfanın linkiyle evrimi çürüttün, BRAVO!!!
Ayrıca burası kes yapıştır yeri değil, bilgin yetiyorsa, evrimin e'sinden anlıyorsan iddianı yazarsın!
Hepiniz böyle yüzsüz şarlatan değil misiniz? Salla yalanı, yerlerse!!!!

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 01 Mar 2015, 16:28

Link kırık biraz arama yaptım linkten yola çıkarak, aşağıda ki videoyu paylaşmak istemiş sanırım.

http://www.mynet.com/video/insanlar/evr ... k-1128315/

Haber'de geçen konuyu iddia etmiş olan kimdir, eğitim seviyesi nedir, nerede görevlidir, sonrasında ilgili konuyu çürüttüğü iddia edilen bu japon bilim adamları kimdir, nerede görevlidir, bu buluşu hangi tarihte ve nerede yapmıştır vb.. en ufak bir açıklama yok, olmadığı gibi konuyla ilgili herhangi bir uzmanın görüşü bile alınmış değil. Özetle, müslüman AKaPe'nin tekelindeki TRT'nin, hristiyan yaratılışçıların ortaya attığı ve hiç bir gerçek bilgiye dayanmayan saçmalamaları üzerine yaptığı bir haber.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir